Nie musisz dużo robić, aby to zrealizować. Po prostu chwyć za telefon, zadzwoń lub napisz sms lub e-mail do mnie, a ja poprowadzę Cię do zrealizowania celu.

- podczas sesji lubię przejść przez różne odsłony, od portretu, przez nagość zakrytą do aktu (jeśli taka będzie Twoja wola i gotowość).

- od Ciebie będę potrzebowała tylko tyle, abyś miała dobry humor i abyś mi zaufała.

Jak wygląda już sam proces sesji i co się dzieje po niej?

Gdzie odbywa się sesja?

Może odbywać się w studio fotograficznym, apartamencie, jak również, gdy masz ku temu warunki i czujesz się najlepiej w swojej przestrzeni, u Ciebie w domu.

Przygotowanie się i realizacja sesji

- makijaż i fryzurę albo wykonujesz we własnym zakresie, albo leży to w mojej gestii. Pamiętaj, że fotograficzny make up musi być wyraźniejszy, bardziej wyrazisty niż na co dzień wykonujesz.

- stylizacje ustalamy takie, aby najbardziej podkreślały Twoją kobiecość. Przynosisz ze sobą swoje ulubione rzeczy, bieliznę; ja również posiadam dużo różnych stylizacji, które wg. potrzeb wykorzystujemy.

- przeznaczamy na sesję 3 godziny, spotykamy się w ustalonym wcześniej miejscu, następnie przy kawce/herbatce poznajemy się bliżej, ustalamy szczegóły i zakres sesji. Jeśli jest taka potrzeba wykonujemy make up, fryzurę, a potem już dzieją się same przyjemne i cudowne rzeczy. Staram się abyś czuła się bezpiecznie, nie stresowała się, aby był to moment, w którym możesz być właśnie taka, jaką chcesz być, bez ocen, bez wstydu, abyś puściła wszelkie blokady… Pamiętaj, że mamy wspólny cel.

- do 7 dni po zakończeniu sesji, gdy cały materiał zgram i wykonam wstępną selekcję, dostaniesz do wybrania Twojej docelowej 15 stki miniaturki, jeszcze nieobrobionych zdjęć.

- ja potrzebuję do 3 tygodni od momentu otrzymania Twojego wyboru, aby poddać foty starannej obróbce, następnie zgrywam materiał na dysk i udostępniam Ci go, bądź przesyłam transferem, bezpośrednio na Twój mail.  Wykonuję piękne wydruki Twoich fotografii w wymiarze 15x23 cm na ekskluzywnym, jedwabistym papierze, które docelowo w ozdobnym pudełeczku otrzymujesz pocztą bądź kurierem.

-  usługa ekspresowa jest dodatkowo płatna. 

Potem już tylko cieszysz się swoimi fotografiami, czujesz się ze sobą lepiej. Już nikt nie musi Cię przekonywać , że jesteś piękna, nie musisz afirmować sobie „jestem piękna i akceptuję siebie”, po prostu masz to na papierze, widzisz to… I jeśli tylko zapuka do Twojego umysłu, Twój okrutny sabotażysta, to otwierasz pudełeczko, bądź album i mówisz mu.. adios, nie złamiesz mnie…

Pamiętaj, jeśli nie teraz to kiedy?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Umów się na sesję

Sfotografowałam setki kobiet, i to jest mój żywioł. Wiem, czego pragniemy niezależnie od wieku i zmarszczek.

Pozwól mi wydobyć z Ciebie to, co być może jest uśpione, co schowałaś gdzieś głęboko i wydaje Ci się, że już tego nie masz, że jest niewidoczne. Twoją zmysłowość, Twoje piękno, Twoją kobiecość…

Jeśli urodziłaś się kobietą, i czujesz się kobietą, posiadasz to wszystko z urodzenia. Pokażę Ci, zobaczysz, uświadomisz sobie. Chodź, sięgnijmy po to razem, a może nawet będzie to jeden ze szczęśliwszych dni w Twoim życiu.  

Fotografia Kobiet

Dowiedz się więcej

O niewyrażonych aspektach Ciebie

Fotografia Terapeutyczna

Dowiedz się więcej

Fotografia terapeutyczna jest pojęciem używanym rzadko, i uprawia ją niewielu fotografików. Odnosi się do takiej fotografii, która wspiera rzeczywisty wzrost, pomaga docierać do aspektów siebie, które nie mają inaczej możliwości się ujawnić, i po prostu leczy.

Zdjęcie jest tylko wynikiem głębszego, złożonego procesu, który zachodzi wewnątrz osoby fotografowanej podczas sesji. Sesja jest już, sama w sobie, pracą z wewnętrznymi ograniczeniami nałożonymi na nas we wczesnych okresach życia oraz podczas późniejszej socjalizacji i adaptacji do środowiska kulturowego. 

Ograniczenia te mają mają charakter nieświadomy i nie podlegają naszej bezpośredniej kontroli wolicjonalnej. Nie możemy np. kazać sobie przestać siebie postrzegać, jako osobę nieatrakcyjną. 

A jednak, przy wsparciu doświadczonego terapeuty - w przypadku klasycznej psychoterapii - bądź w rękach odpowiedniego fotografa - w przypadku fotografii terapeutycznej - dzieją się nieraz prawdziwe... cuda.

Zapraszamy również do odkrycia efektów pogłębionej współpracy właśnie Psychoterapii i Fotografii podczas warsztatów organizowanych z Wojtkiem Eichelbergerem (kliknij poniższy link).

 

 

 

 

 

1

 

 

 

 

 

 

 

 

Wyślij!
Wyślij!
Formularz został wysłany
Proszę wypełnić wszystkie pola!

Wypełnij formularz albo wyślij maila aby zadać pytanie, umówić się na sesję indywidualną, lub dowiedzieć się więcej o warsztatach i wydarzeniach. Polub mnie też na fb aby otrzymywać powiadomienia o nadchodzących wydarzeniach 

Telefon: 690 920 130

KONTAKT

Kampanie reklamowe. Kampanie Employer Branding. Oprawa koncertów. Oprawa imprez masowych. Fotoreportaż.

Fotografia Komercyjna

23 października 2022
Przychodzi taki moment w życiu kobiety w którym zauważa, że gdzieś po drodze, niepostrzeżenie, zaczęła siebie postrzegać inaczej. Przekroczenie  pięćdziesiątki - złowrogiej i niegdyś odległej - powoduje niepokój, jakby coś właśnie zaczęło się kończyć. Słyszymy wtedy co wolno, czego nie wolno - broń Boże! - bo postarza, bo pogrubia, bo
18 września 2021
W psychologii „emocje to procesy psychiczne, które nadają wrażeniom subiektywną wartość oraz jakość”. W fotografii szukam właśnie wartości oraz jakości, dlatego nie sposób nie sięgać do emocji. Dobry fotograf portrecista jest bacznym obserwatorem, ale może przede wszystkim psychologiem. Aby sfotografować głęboką naturę osoby fotografowanej – bohaterki sesji, tej bez masek,
15 sierpnia 2021
Rozstanie, zdrada, marazm w wieloletnim związku, wejście w trudny wiek… to wszystko sprawia, że czujesz się mniej wartościowa jako kobieta. Jakaś część Ciebie nie może się z tym pogodzić, szukasz pomocy. Bo przecież chcesz żyć pięknie. Obserwujesz inne kobiety w Twoim wieku i też tak chcesz jak one. Szukasz, czytasz,
18 lipca 2021
Jestem fotografem, jestem więc także obserwatorką kobiet. Dla mnie granicy między subtelną sensualnością a erotyzmem nie ma wcale. Te dwa pojęcia nie kłócą się, raczej splatają jakby we wzajemnych objęciach w kadrach które tworzę. Co innego pornografia i wulgarna, surowa nagość – takiej fotografii nie uprawiam. Nie, tu chodzi o
27 września 2020
W procedurze zaczerpniętej z analizy Jungowskiej uczestniczki ostatniej edycji „Psychoterapii poprzez Fotografię” odkrywały i nazywały to, co może być ich cieniem - wypartą częścią ich osobowości - oraz to, co stanowi ich personę - ucieleśnieniem ich aspiracji, idealnego ja. Zadaniem Portrecistki Anny Myśliwczyk było potem uchwycenie tych dwóch, przeciwstawnych wydawałoby
03 czerwca 2020
Fotografia biznesowa kojarzy się nam często po prostu z kadrami, na których widzimy menedżera czy pracownika biurowego, w różnych postawach (zwykle postawie zamkniętej), uśmiechającego się bądź dumnie patrzącego w obiektyw lub w dal. Ze względu na to, że widzieliśmy wszyscy wiele podobnych zdjęć, niewidzialna siła popycha nas do tego, żeby