Nie musisz dużo robić, aby to zrealizować. Po prostu chwyć za telefon, zadzwoń lub napisz sms lub e-mail do mnie, a ja poprowadzę Cię do zrealizowania celu.

- podczas sesji lubię przejść przez różne odsłony, od portretu, przez nagość zakrytą do aktu (jeśli taka będzie Twoja wola i gotowość).

- od Ciebie będę potrzebowała tylko tyle, abyś miała dobry humor i abyś mi zaufała.

Jak wygląda już sam proces sesji i co się dzieje po niej?

Gdzie odbywa się sesja?

Może odbywać się w studio fotograficznym, apartamencie, jak również, gdy masz ku temu warunki i czujesz się najlepiej w swojej przestrzeni, u Ciebie w domu.

Przygotowanie się i realizacja sesji

- makijaż i fryzurę albo wykonujesz we własnym zakresie, albo leży to w mojej gestii. Pamiętaj, że fotograficzny make up musi być wyraźniejszy, bardziej wyrazisty niż na co dzień wykonujesz.

- stylizacje ustalamy takie, aby najbardziej podkreślały Twoją kobiecość. Przynosisz ze sobą swoje ulubione rzeczy, bieliznę; ja również posiadam dużo różnych stylizacji, które wg. potrzeb wykorzystujemy.

- przeznaczamy na sesję 3 godziny, spotykamy się w ustalonym wcześniej miejscu, następnie przy kawce/herbatce poznajemy się bliżej, ustalamy szczegóły i zakres sesji. Jeśli jest taka potrzeba wykonujemy make up, fryzurę, a potem już dzieją się same przyjemne i cudowne rzeczy. Staram się abyś czuła się bezpiecznie, nie stresowała się, aby był to moment, w którym możesz być właśnie taka, jaką chcesz być, bez ocen, bez wstydu, abyś puściła wszelkie blokady… Pamiętaj, że mamy wspólny cel.

- do 7 dni po zakończeniu sesji, gdy cały materiał zgram i wykonam wstępną selekcję, dostaniesz do wybrania Twojej docelowej 15 stki miniaturki, jeszcze nieobrobionych zdjęć.

- ja potrzebuję do 3 tygodni od momentu otrzymania Twojego wyboru, aby poddać foty starannej obróbce, następnie zgrywam materiał na dysk i udostępniam Ci go, bądź przesyłam transferem, bezpośrednio na Twój mail.  Wykonuję piękne wydruki Twoich fotografii w wymiarze 15x23 cm na ekskluzywnym, jedwabistym papierze, które docelowo w ozdobnym pudełeczku otrzymujesz pocztą bądź kurierem.

-  usługa ekspresowa jest dodatkowo płatna. 

Potem już tylko cieszysz się swoimi fotografiami, czujesz się ze sobą lepiej. Już nikt nie musi Cię przekonywać , że jesteś piękna, nie musisz afirmować sobie „jestem piękna i akceptuję siebie”, po prostu masz to na papierze, widzisz to… I jeśli tylko zapuka do Twojego umysłu, Twój okrutny sabotażysta, to otwierasz pudełeczko, bądź album i mówisz mu.. adios, nie złamiesz mnie…

Pamiętaj, jeśli nie teraz to kiedy?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Umów się na sesję

Sfotografowałam setki kobiet, i to jest mój żywioł. Wiem, czego pragniemy niezależnie od wieku i zmarszczek.

Pozwól mi wydobyć z Ciebie to, co być może jest uśpione, co schowałaś gdzieś głęboko i wydaje Ci się, że już tego nie masz, że jest niewidoczne. Twoją zmysłowość, Twoje piękno, Twoją kobiecość…

Jeśli urodziłaś się kobietą, i czujesz się kobietą, posiadasz to wszystko z urodzenia. Pokażę Ci, zobaczysz, uświadomisz sobie. Chodź, sięgnijmy po to razem, a może nawet będzie to jeden ze szczęśliwszych dni w Twoim życiu.  

Fotografia Kobiet

Dowiedz się więcej

O niewyrażonych aspektach Ciebie

Fotografia Terapeutyczna

Dowiedz się więcej

Fotografia terapeutyczna jest pojęciem używanym rzadko, i uprawia ją niewielu fotografików. Odnosi się do takiej fotografii, która wspiera rzeczywisty wzrost, pomaga docierać do aspektów siebie, które nie mają inaczej możliwości się ujawnić, i po prostu leczy.

Zdjęcie jest tylko wynikiem głębszego, złożonego procesu, który zachodzi wewnątrz osoby fotografowanej podczas sesji. Sesja jest już, sama w sobie, pracą z wewnętrznymi ograniczeniami nałożonymi na nas we wczesnych okresach życia oraz podczas późniejszej socjalizacji i adaptacji do środowiska kulturowego. 

Ograniczenia te mają mają charakter nieświadomy i nie podlegają naszej bezpośredniej kontroli wolicjonalnej. Nie możemy np. kazać sobie przestać siebie postrzegać, jako osobę nieatrakcyjną. 

A jednak, przy wsparciu doświadczonego terapeuty - w przypadku klasycznej psychoterapii - bądź w rękach odpowiedniego fotografa - w przypadku fotografii terapeutycznej - dzieją się nieraz prawdziwe... cuda.

Zapraszamy również do odkrycia efektów pogłębionej współpracy właśnie Psychoterapii i Fotografii podczas warsztatów organizowanych z Wojtkiem Eichelbergerem (kliknij poniższy link).

 

 

 

 

 

1

 

 

 

 

 

 

 

 

Wyślij!
Wyślij!
Formularz został wysłany
Proszę wypełnić wszystkie pola!

Wypełnij formularz albo wyślij maila aby zadać pytanie, umówić się na sesję indywidualną, lub dowiedzieć się więcej o warsztatach i wydarzeniach. Polub mnie też na fb aby otrzymywać powiadomienia o nadchodzących wydarzeniach 

Telefon: 690 920 130

KONTAKT

Kampanie reklamowe. Kampanie Employer Branding. Oprawa koncertów. Oprawa imprez masowych. Fotoreportaż.

Fotografia Komercyjna

23 października 2022
Przychodzi taki moment w życiu kobiety w którym zauważa, że gdzieś po drodze, niepostrzeżenie, zaczęła siebie postrzegać inaczej. Przekroczenie  pięćdziesiątki - złowrogiej i niegdyś odległej - powoduje niepokój, jakby coś właśnie zaczęło się kończyć. Słyszymy wtedy co wolno, czego nie wolno - broń Boże! - bo postarza, bo pogrubia, bo
18 września 2021
W psychologii „emocje to procesy psychiczne, które nadają wrażeniom subiektywną wartość oraz jakość”. W fotografii szukam właśnie wartości oraz jakości, dlatego nie sposób nie sięgać do emocji. Dobry fotograf portrecista jest bacznym obserwatorem, ale może przede wszystkim psychologiem. Aby sfotografować głęboką naturę osoby fotografowanej – bohaterki sesji, tej bez masek,
15 sierpnia 2021
Rozstanie, zdrada, marazm w wieloletnim związku, wejście w trudny wiek… to wszystko sprawia, że czujesz się mniej wartościowa jako kobieta. Jakaś część Ciebie nie może się z tym pogodzić, szukasz pomocy. Bo przecież chcesz żyć pięknie. Obserwujesz inne kobiety w Twoim wieku i też tak chcesz jak one. Szukasz, czytasz,
18 lipca 2021
Jestem fotografem, jestem więc także obserwatorką kobiet. Dla mnie granicy między subtelną sensualnością a erotyzmem nie ma wcale. Te dwa pojęcia nie kłócą się, raczej splatają jakby we wzajemnych objęciach w kadrach które tworzę. Co innego pornografia i wulgarna, surowa nagość – takiej fotografii nie uprawiam. Nie, tu chodzi o
27 września 2020
W procedurze zaczerpniętej z analizy Jungowskiej uczestniczki ostatniej edycji „Psychoterapii poprzez Fotografię” odkrywały i nazywały to, co może być ich cieniem - wypartą częścią ich osobowości - oraz to, co stanowi ich personę - ucieleśnieniem ich aspiracji, idealnego ja. Zadaniem Portrecistki Anny Myśliwczyk było potem uchwycenie tych dwóch, przeciwstawnych wydawałoby
03 czerwca 2020
Fotografia biznesowa kojarzy się nam często po prostu z kadrami, na których widzimy menedżera czy pracownika biurowego, w różnych postawach (zwykle postawie zamkniętej), uśmiechającego się bądź dumnie patrzącego w obiektyw lub w dal. Ze względu na to, że widzieliśmy wszyscy wiele podobnych zdjęć, niewidzialna siła popycha nas do tego, żeby

Blog

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zamów sesję

Dobry portret to nie jest tylko dobrze naświetlona, zamknięta w kadrze fizjonomia człowieka. To o wiele więcej: pokazanie naszej osobowości, opowiedzenie krótkiej historii o sobie.

Swoją postawą, spojrzeniem, wyglądem, mówimy wiele. Najczęstszym błędem w fotografii biznesowej jest przedstawianie osoby w postawie zamkniętej, ze skrzyżowanymi rękami na piersi. Ludzie w realnym świecie zwykle tak nie stoją – jeśli tak stoją, to w relacji do innej osoby, której coś komunikują, a mianowicie to, że jej nie ufają, być może się jej boją, albo że są wobec niej niechętni i wolą dystans od zbliżenia. Czy naprawdę o to nam chodzi, kiedy chcemy się zaprezentować partnerowi biznesowemu bądź przyszłemu pracodawcy?

Poza tym, drogie Panie, dlaczego tak chętnie upodobniacie się do mężczyzn na fotografiach biznesowych? Jako kobieta mamy pełne prawo swoją kobiecość podkreślić, również w kontekście zawodowym. Bo czemu nie?

hhh

Fotografia Bizensowa

Ta sesja była dla mnie czymś absolutnie niezwykłym. Jakby zamknęła rozdział w którym tkwiłam, sama już nie wiem po co. Dziękuję Ci Aniu. Ciągle jestem pod wrażeniem Twojej cudownej osobowości 😊Jesteś niemożliwa !!!! I super profesjonalna😊 I ładna jak cholera!!!! I jeszcze ten koncert!!! Bo tak naprawdę, to jesteś taką prawdziwą, w najlepszym tego słowa znaczeniu -wróżką, co świat i ludzi czyni pięknym❤❤❤

Beata

Ustami Innych - Opinie

Długo uważałam, że nie jestem gotowa. Zaczęłyśmy nieśmiało z mojej strony, Byłam skrępowana. Po kilku pozach skrępowanie odeszło, Ania tak to poprowadziła, że poczułam się jak modelka. Nie mogłam doczekać się efektów, a to co zobaczyłam na zdjęciach zwaliło mnie z nóg. Ania widzi w nas to, czego same nie widzimy i w przepiękny sposób to wydobywa. Efekt WOW to mało powiedziane. Te zdjęcia zmieniły mój własny obraz siebie. Jestem PIĘKNA:)

Beata

Ta sesja pozwoliła mi spojrzeć na siebie przez oko obiektywu, jakbym patrzyła na siebie z boku , nie w lustro, ale z zupełnie innej perspektywy . Zobaczyłam się trochę tak, jak mnie widzą inni. Ja się rozpłakałam.... ale nie były to łzy żalu ani szczęścia, bardziej oczyszczenie. Doszłam do wniosku, że akceptuję siebie, a nawet podobam się sobie. Dziękuję! Nie dziwię się, że dziewczyny powracają.

Maria

Anna, jesteś Wielka, żebyś widziała mój kobiecy tajemniczy uśmiech i wypieki na twarzy, gdy oglądam te zdjęcia! Jestem zajebista, grzeczna i niegrzeczna 😊dziękuję dziękuję dziękuję